4 Hotsell Christmas Gift w 2017 roku

- Nov 17, 2017 -


4 prezent świąteczny "Hotsell" w 2017 roku

Jeśli szukasz powodu, by kupić najnowszy sprzęt high-tech, jaki jest lepszy czas niż Boże Narodzenie? Na rynku dostępnych jest wiele innowacyjnych, front-endowych i futurystycznych produktów, a produkty technologiczne również dominują na liście wielu bonów upominkowych na wakacje. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić cyfrowy przewodnik po gadżetach, który pomoże ci lepiej zrozumieć następujące cztery rodzaje najpopularniejszych produktów cyfrowych.


Pokazała się głowa VR

Wirtualna rzeczywistość (VR) jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującą ostatnią falą technologii i oferuje szeroką gamę opcji dla tych, którzy w te święta chcą dodatkowej zabawy technologicznej. Najtańszy sposób na skorzystanie z zaawansowanych technologii VR pochodzi od Sony. Jego konsola PlayStation VR nie wymaga luksusowo skonfigurowanych komputerów ani drogich słuchawek - działa na Playstation 4 i oferuje świetne gry. Możesz także kupić inne akcesoria, aby poprawić wrażenia z gry, ale jeśli masz już konsolę do gier PS4, wystarczy wydać 400 USD (około 2780 yuanów), aby wejść do świata VR. 2016 jest rokiem VR, więc oprócz Sony jest jeszcze wiele innych opcji. HTC Vive, Oculus Rift i inne wysokiej klasy wyświetlacze czołowe, a także okulary Samsung Gear VR i inne urządzenia mobilne, mogą Cię w pełni włączyć w tę grę.


Słuchawki bezprzewodowe

Łatwy w użyciu i może być swobodnie przenoszony w domu, siłowni lub miejscu pracy bez ograniczeń, jest to sens korzystania z bezprzewodowych słuchawek. Dostępnych jest wiele opcji słuchawek bezprzewodowych, które zaspokoją różne potrzeby budżetowe. Słuchawki bezprzewodowe Dr. QuietComfort 35 zdecydowanie warto wypróbować. Ten duży rozmiar zestawu słuchawkowego Bluetooth w stylu pakietowym może skutecznie izolować hałas, ale także jako zestaw słuchawkowy. Zestaw słuchawkowy zdobył nawet nagrodę Editor's Choice Award dla News Technology, a jego cena zakupu online jest niższa niż 400 USD. Beats ma miejsce na rynku, a jego bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Studio jest również bardzo popularny, zwłaszcza w Internecie, gdzie cena jest niższa niż cena pierwotna cena 379 dolarów.


Cyfrowe aparaty fotograficzne

Podczas gdy twój telefon jest godnym pomocnikiem *, nie ma zastępstwa dla prawdziwego aparatu, jeśli chodzi o zrobienie idealnego obrazu. W dzisiejszych czasach można uzyskać specyfikacje jakościowe w pakiecie, który jest prawie tak mały jak smartfon. Elegancka stylistyka Fujifilm X70, 699 USD (4850 juanów) sprawia, że jest on idealnym towarzyszem, lub można przejść na tryb retro z aparatem Olympus PEN-F (1200 USD), który oferuje wygląd starej szkoły i najnowocześniejszą technologię. W kraju warto sprawdzić Xiomi bez lustrzanki Yi M1, by znaleźć bardziej przystępną opcję. Z wysokiej klasy 20-megapikselowym czujnikiem i możliwością obsługi wielu obiektywów, dostępna jest już od 2.199 juanów.


Smartwatches

Ze względu na wygląd telefonu zegarek wydaje się być nieco zbędny. Ale tak nie jest teraz, a zegarki mogą działać jako drugi ekran dla smartfonów. W celu zaspokojenia potrzeb fitness branży zegarków, takich jak zegarek Nixon Mission Smart Watch o cenie 400 USD, dostępny jest zegar. Został zaprojektowany z myślą o przygodzie i ma elegancki wygląd, działający w systemie Android Wear systemu Android Wear, ale także kompatybilny z telefonami komórkowymi firmy Apple. FitBit zawsze był liderem w akcesoriach sportowych, a jego najnowsza wodoodporna bransoletka Fitbit Flex 2 (wyceniona na 130 USD) stanowi najlepszy projekt dla dzisiejszej marki fitness. Sekcja trackera tego produktu może być zdemontowana i może być noszona z innymi bransoletkami, bransoletkami lub zawieszkami - dzięki czemu możesz rejestrować dane sportowe w bardziej widoczny sposób.

Brak powiązanych artykułów


Podobne wiadomości

Produkty powiązane